Marly van der Velden positief over toekomst van GTST: “Ik maak me geen zorgen”
Al 35 jaar lang is Goede Tijden, Slechte Tijden vaste prik op de Nederlandse televisie, maar de dalende kijkcijfers zorgen bij fans voor onrust. Toch blijft Marly van der Velden (37), die al sinds 2005 Nina Sanders speelt, opvallend kalm onder alle speculaties.
In een interview maakt Marly van der Velden duidelijk dat ze geen moment vreest voor het einde van de soap. “Ik ben helemaal niet bang dat Goede Tijden, Slechte Tijden stopt”, zegt ze resoluut. Volgens de actrice is er nog genoeg leven in de serie: “Dit gaat nog heel lang door.”
Verhuizen naar Videoland
De afgelopen tijd doen er hardnekkige geruchten de ronde dat de soap volledig zou verhuizen naar Videoland. Maar Marly benadrukt dat dat voorlopig niet aan de orde is. “Voorlopig blijft de serie gewoon op tv”, zegt ze. Mocht het ooit wél zover komen, dan ziet ze dat juist als een logische stap. “En als het moment komt dat we volledig overstappen naar Videoland, dan is dat gewoon de juiste beslissing.”
Totaal geen zorgen
Volgens haar hoort zo’n verschuiving bij de tijd waarin we leven. De actrice blijft er nuchter onder: “Wie weet bestaat er over een paar jaar helemaal geen gewone televisie meer. Dus nee, ik maak me totaal geen zorgen.”
Of Goede Tijden, Slechte Tijden nou op RTL 4 blijft of straks alleen online te streamen is: Marly gelooft heilig dat Meerdijk voorlopig nog lang niet van de buis verdwijnt.
Onlangs speelde Jette van der Meij haar laatste scène in GTST. Bekijk hier wat backstage beelden:
Meer Vriendin? Volg ons op Facebook en Instagram. Je kunt je ook aanmelden voor onze wekelijkse Vriendin nieuwsbrief.
Bron: Veronica Superguide
Foto: ANP
LEES OOK

Uit andere media