Roy Donders

Roy Donders neemt na 14 jaar afscheid van zijn huis: ‘Tijd voor een nieuw avontuur’

Voor stylist en entertainer Roy Donders (34) is er een spannende verandering op komst. Na maar liefst veertien jaar in zijn huis in Tilburg gewoond te hebben, heeft hij de sleutels overgedragen. 

Op Instagram deelt hij hoe bijzonder dit moment voor hem voelt én dat hij samen met zijn grote liefde Michelle Bibi (31) uitkijkt naar een nieuw hoofdstuk.

Een emotioneel moment

In een video neemt Roy zijn volgers mee door de lege kamers van zijn oude woning. “Het huis is helemaal leeg. Ik vind het toch wel een momentje hoor. Ik heb hier 14 jaar gewoond”, vertelt hij zichtbaar geraakt. Het huis was jarenlang zijn veilige haven, gevuld met herinneringen en mijlpalen.

Nieuw avontuur

Toch overheerst bij Roy en Michelle vooral enthousiasme. Michelle straalt: “Een nieuw leven op een nieuwe plek.” Waar dat precies zal zijn, houden ze nog even geheim. Wel belooft het stel dat er iets heel moois voor terugkomt. Bij het sluiten van de deur laat Roy weten klaar te zijn voor de volgende stap: “Tijd voor een nieuw avontuur.”

Vooruitkijken

In de tekst bij zijn bericht vat hij het mooi samen: “Met een goed gevoel trekken we de deur voor de laatste keer dicht, en kijken we naar een nieuwe toekomst samen. Wat, waar en hoe dat horen jullie snel.”

Het klinkt alsof er grote plannen in de maak zijn en zijn volgers hoeven vast niet lang te wachten tot het nieuwe adres van Roy en Michelle onthuld wordt. We zijn benieuwd!

Bekijk hieronder zijn video op Instagram:

Meer Vriendin? Volg ons op Facebook en Instagram. Je kunt je ook aanmelden voor onze wekelijkse Vriendin nieuwsbrief.

Bron: RTL
Beeld: Instagram / ANP

LEES OOK

Lees meer Lifestyle

Uit andere media


Vera Guldemeester

Vera Guldemeester werkt als freelance redacteur bij Vriendin en creëert content over onderwerpen als: seks, liefde, mode, kinderen en huisdieren. Ze heeft een passie voor schrijven, reizen en eten. Als ze niet aan het werk is, dan is ze in de keuken te vinden, waar ze de lekkerste taarten en koekjes bakt.

Meer van Vera