Doodverklaarde Billy de Palma duikt plots weer op in GTST
Voor fans van Goede Tijden, Slechte Tijden staat er een grote verrassing te wachten. Lone van Roosendaal kruipt opnieuw in de rol van Billy de Palma. Het opvallende: het personage werd eerder dood verklaard.
Comeback
Dat personages in Meerdijk soms onverwacht terugkeren, hebben kijkers al vaker gezien. Na de spectaculaire comeback van Ludo Sanders lijkt de geschiedenis zich nu te herhalen. Ook Billy de Palma maakt namelijk opnieuw haar opwachting in de soap.
Echt overleden?
In 2023 leek het einde van Billy definitief. In de serie kreeg Shanti destijds een telefoontje uit Paraguay met het bericht dat haar moeder dood langs de weg was gevonden. Omdat dit nooit in beeld werd gebracht en er geen lichaam werd getoond, bleven veel fans twijfelen of ze echt overleden was.
Berucht personage
Billy – ook bekend als Wilma Vening – stond jarenlang bekend als een van de meest beruchte personages in GTST. De slimme zakenvrouw bouwde een groot fastfoodimperium op en zorgde regelmatig voor chaos in Meerdijk. Zo had ze een complexe geschiedenis met Ludo Sanders, trouwde ze met Richard van Nooten en speelde ze een rol in de dood van Leon Rinaldi.
Opschudding
Wat haar terugkeer precies gaat betekenen voor Meerdijk, is nog niet duidelijk. Wel staat vast dat haar komst opnieuw voor de nodige opschudding zal zorgen.
Naast oude bekenden verschijnen er in de soap ook nieuwe gezichten. Onlangs maakte een nieuw gezin zijn intrede in het dorp.
Bron: RTL
Foto: ANP
Meer Vriendin? Volg ons op Facebook en Instagram. Je kunt je ook aanmelden voor onze wekelijkse Vriendin nieuwsbrief.
LEES OOK

Uit andere media