Zo gaat het nu met B&B Vol Liefde-stel Fenna en Martijn
Sommige liefdes ontstaan rustig, anderen beginnen met een televisiecamera in je gezicht en een flinke dosis lef. Voor Fenna Coppelmans (29) bleek haar deelname aan B&B Vol Liefde in 2022 precies dat laatste te zijn. Wat begon als een spontane inschrijving voor een tv-programma, groeide uit tot een relatie die haar van Portugal uiteindelijk naar Bonaire bracht.
Tijdens de opnames van B&B Vol Liefde ontmoette ze Martijn, en dat bleek meteen raak. Geen twijfel, geen spelletjes, maar gewoon een klik die er vanaf het eerste moment was. “Ik had nog nooit een man ontmoet die zo voor me door het vuur ging. Hij was zo lief en respectvol. We waren echt een goede match”, vertelt ze in de Flair Zomerspecial.
Liefde op het eerste (camera)gezicht
De ontmoeting met Martijn bleek dus allesbehalve een televisieflirt. Al snel verhuisde Fenna voor de liefde naar Portugal, waar Martijn op dat moment een B&B runde. Tussen de zon, de rust en het Portugese tempo probeerden ze samen een nieuw leven op te bouwen. En hoewel de liefde goed zat, bleek het Portugese plaatje minder vanzelfsprekend dan gedacht.
“Het was fijn om bij Martijn te zijn en ik had een goede band met zijn ouders, maar ik kon er niet aarden”, legt Fenna uit. “Dat nieuwe leven opbouwen ging niet, ik werd steeds ongelukkiger. Een grote reden was dat er niet veel mensen van mijn leeftijd woonden en niemand Engels sprak. Als je emigreert, moet je ook integreren. Maar dat lukte me niet.”
Tijd voor een nieuwe koers (met tropische bijsturing)
Toen duidelijk werd dat Portugal niet de eindbestemming zou zijn, besloot het stel het roer nog een keer om te gooien. En niet naar een dorp verderop, maar meteen naar de andere kant van de wereld: Bonaire. Een plek waar Fenna al eerder haar hart aan had verloren, en waar het leven net wat lichter aanvoelt. “Ik was zo opgelucht. We hadden een stressvolle tijd achter de rug, maar zaten allebei direct beter in ons vel.” En zo werd het stel van een Portugese B&B ineens eilandbewoners in tropische sferen.
Eilandleven met rust, ritme en relatietijd
Inmiddels hebben Fenna en Martijn hun draai helemaal gevonden op Bonaire. Het leven is er overzichtelijker, rustiger en volgens Fenna precies wat ze nodig hadden na een roerige periode vol verhuizingen en aanpassingen. Het dagelijks leven bestaat nu uit werk, vrienden en het soort ritme waarbij je je afvraagt of je eigenlijk nog wel vakantie nodig hebt.
De relatie heeft onderweg wel wat tests gehad, maar volgens Fenna heeft het hen uiteindelijk sterker gemaakt. “We hebben veel meegemaakt en het is niet altijd makkelijk geweest, maar het was het waard. We zijn nog steeds gelukkig samen.”
Van tv-liefde naar tropenliefde
Wat begon als een televisiesprookje tijdens B&B Vol Liefde met camera’s en kennismakingsgesprekken, is inmiddels uitgegroeid tot een serieus leven samen onder de zon. Geen honderden kijkers, maar gewoon twee mensen die hun plek hebben gevonden, al moesten daar wel een paar landen en tijdzones voor worden overbrugd.
Beeld: Instagram: @martijndeb
Bron: Flair Zomerspecial
Meer Vriendin? Volg ons op Facebook en Instagram. Je kunt je ook aanmelden voor onze wekelijkse Vriendin nieuwsbrief.
LEES OOK

Uit andere media