Schermafbeelding 2025 07 15 Om 10.07.36

Waarom Wilma niet te zien is in B&B Vol Liefde

Afgelopen december was Wilma één van de B&B-eigenaren die een oproep deed voor B&B Vol Liefde. Toch is ze niet te zien in de nieuwe reeks. Nu maakt ze duidelijk waarom.

Klik

Op Facebook schrijft Wilma dat ze zelf is gestopt met haar deelname. De reden? “Hoewel er genoeg aanmeldingen waren, vond ik het belangrijk om alleen iemand uit te nodigen als ik ook echt een klik voelde”, laat de B&B-eigenares weten.

Er waren tien potentiële liefdespartners voor Wilma. “Daaruit bleven er uiteindelijk drie serieuze kandidaten over, waarvan er helaas twee niet door de selectie van het castingbureau kwamen. Er bleef dus nog maar één over.”

Geen tijd meer

Wilma vervolgt dat er hierna nog vijf potentiële partners bijgekomen. “Volgens de redactie was er geen tijd meer om daar video’s van te maken. Dat vond ik lastig te begrijpen – zeker omdat er twee weken later wél een nieuwe kandidaat werd voorgesteld, waarop mensen zich opnieuw konden inschrijven. Blijkbaar was daar dus toch tijd voor…”

De B&B-eigenares baalt van de communicatie rondom haar afwezigheid. “Het castingbureau had me beloofd met mij te overleggen over wat er naar buiten gecommuniceerd zou worden over mijn niet-deelname. Dat overleg heeft tot op heden niet plaatsgevonden.”

Lees ook: De waarheid over Illya’s kasteel in B&B Vol Liefde (wat gasten écht vonden)

Positieve berichten

Wilma laat weten dankbaar te zijn voor alle positieve berichten die ze heeft ontvangen. “Zoveel mensen, bekenden én volslagen vreemden, die iets aardigs zeiden of hun support gaven. Dat was ontzettend dierbaar en heeft me geraakt.”

“Wie weet wat er nog op mijn pad komt”, vervolgt ze. “De liefde laat zich niet regisseren, maar ik blijf er met een open hart naar uitkijken.”

Bron: Facebook
Foto: RTL

Meer Vriendin? Volg ons op Facebook en Instagram. Je kunt je ook aanmelden voor onze wekelijkse Vriendin nieuwsbrief.

LEES OOK

Lees meer Nieuwtjes

Uit andere media


Iris te Voert

Iris is online content coördinator bij Audax en vaste online redacteur bij Vriendin. Niet alleen schrijft ze verhalen, ook houdt ze zich bezig met statistieken en online trends. Naast haar passie voor online content, is ze vijf dagen per week in de Crossfit-box te vinden en houdt van etentjes, festivals en tijd doorbrengen met haar vrienden.

Meer van Iris