Jan Dulles

Opnieuw verdrietig nieuws voor 3JS-zanger Jan Dulles

3JS-zanger Jan Dulles deelt opnieuw verdrietig nieuws: op Facebook laat hij weten dat zijn vader is overleden. In december overleed zijn drie maanden oude dochtertje.

 

Vader overleden

Op Facebook deelt Jan een paar foto’s van zijn vader met daarbij de songtekst van het 3JS-nummer ‘De betere jaren’. “Rust zacht ouwe!! Je werk zit erop”, schrijft hij. Zijn vader had de ziekte van Alzheimer en zat al vijf jaar in een verzorgingstehuis.

Vreselijke tijd

In december kwam het leven van Jan Dulles en zijn vriendin Caroline op z’n kop te staan. Hun drie maanden oude dochtertje Donna kwam plotseling te overlijden. Ze bleek een scheurtje in haar middenrif te hebben. “Ik pakte haar vast en hield haar vast. Op dat moment is ze overleden in mijn armen. Dit is een trauma dat nooit meer weggaat. Vreselijk, echt vreselijk”, vertelde hij eerder.

Aan de muur hangt een foto van jou en mij
Van hoe jij naar me keek
In de betere jaren
toen alles nog onschuldiger was…

Geplaatst door Jan Dulles op Dinsdag 2 februari 2021

Foto: ANP

Uit andere media