Moeder Frans Bauer naar woonzorgcentrum verhuisd: ‘Grote stap voor ons allen’
Wies, de moeder van Frans Bauer, is verhuisd naar een woonzorgcentrum in Fijnaart. Dat laat de zanger weten op Instagram.
‘Grote stap’
“Mijn moeder is verhuisd naar een nieuwe woning in het Fendertshof in Fijnaart”, aldus Frans bij een foto met Wies. “Een grote stap voor ons allen.” Volgens de zanger is zijn moeder ‘met liefde onthaald’ in de woongroep en is ze met ‘een warm gevoel verwelkomd’. “Ze heeft het ontzettend naar haar zin in haar nieuwe appartement. Prachtig!”Alzheimer
In een eerder interview met Privé vertelde Frans over de gezondheid van zijn moeder. Na haar alzheimer-diagnose nam hij de zorg voor haar op zich, zodat ze zo lang mogelijk in haar eigen huis kon blijven wonen. Nu is toch het besluit genomen om haar elders te laten verhuizen.Bron: Instagram, RTL Boulevard Foto: ANP Meer Vriendin? Volg ons op Facebook en Instagram. Je kunt je ook aanmelden voor onze wekelijkse Vriendin nieuwsbrief.
LEES OOK

Uit andere media