Gwen uit ‘Help, mijn man is klusser’ reageert op kritiek

Gwen uit ‘Help, mijn man is klusser’ reageert op kritiek

Afgelopen maandag zaten veel mensen voor de buis om te kijken naar ‘Help, mijn man is klusser’. Gwen, die haar man had opgegeven, kreeg na de uitzending flink wat kritiek over zich heen, nadat ze ‘koeltjes’ had gereageerd op het eindresultaat. 

Bij RTL Boulevard reageert ze op de kritiek. 

Moeilijke situatie 

Gwen en Joe hebben een pittige tijd achter de rug. Joe heeft namelijk een beroerte gehad en verloor zijn moeder. De verbouwing van hun huis stond daardoor lang stil en ze leefden met hun kinderen in een kleinere ruimte op de bovenverdieping. Koken deed Gwen in de badkamer. 

Help, mijn man is klusser

De hulp van John Williams en zijn team werd ingeschakeld en Joe ging samen met hen dagenlang aan de slag om het huis te verbouwen. Maar de reactie van Gwen was niet wat John en de kijkers thuis verwachtten. “Ja, het is wel anders dan wat ik doorgegeven had, maar het is wel te doen”, reageerde ze. 

Nooit zo bedoeld

Veel kijkers schrokken van haar reactie en reageerden verbijsterd. Maar Gwen laat weten dat ze het nooit zo bedoeld heeft. “Heb je gezien hoe ik erbij zat? Vijf jaar. Dat is een lange tijd. Dus dan is dit zo’n buitenkans”, vertelt ze over haar deelname. “Ik vond het zo zonde dat mensen dat zo voor mij hebben geïnterpreteerd. Ik ben er juist superblij mee.”

Gwen moest het eindresultaat echt even laten bezinken. “Het is gewoon goed en mooi en fantastisch en je kan gewoon weer normaal wonen.”

Bron: RTL Boulevard
Foto: RTL

Meer Vriendin? Volg ons op Facebook en Instagram. Je kunt je ook aanmelden voor onze wekelijkse Vriendin nieuwsbrief.

Uit andere media


Lisa Manche

Lisa schrijft graag over gezondheid en tips die het leven een stukje makkelijker maken. Als ze niet aan het werk is, geniet ze van de cappuccino’s in de zon of is ze te vinden op het korfbalveld.

Meer van Lisa