
Frans en Mariska Bauer voor het eerst peetopa en -oma: ‘Zo bijzonder’
Tekst: Iris te Voert
11 augustus 2025
Het was een bijzonder weekend voor Frans en Mariska Bauer: de twee zijn namelijk voor het eerst peetopa- en oma geworden. Dat laat Mariska weten op Instagram.
Peetopa en -oma
“Wij zijn peet-opa en peet-oma geworden”, aldus Mariska bij een vrolijke foto van haarzelf, Frans en het kindje. Mariska schrijft dat ze hun petekind Grada geboren heeft zien worden. “Vandaag stond ik naast haar toen ze zelf moeder werd.”
Mariska
Volgens Mariska is het meisje ‘prachtig en perfect’. Ook heeft ze een wel heel bijzondere naam gekregen: Mariska. “Zo ontzettend bijzonder dat zo’n mooi, klein meisje naar mij is vernoemd.”
“Twee generaties in mijn armen, een hart dat overloopt van trots en liefde… en de belofte dat wij altijd voor haar klaar zullen staan, met liefde, steun en een warm thuis”, besluit ze haar verhaal.
Bron: Instagram
Foto: ANP
Meer Vriendin? Volg ons op Facebook en Instagram. Je kunt je ook aanmelden voor onze wekelijkse Vriendin nieuwsbrief.
LEES OOK
Uit andere media
Iris te Voert
Iris is online content coördinator bij Audax en vaste online redacteur bij Vriendin. Niet alleen schrijft ze verhalen, ook houdt ze zich bezig met statistieken en online trends. Naast haar passie voor online content, is ze vijf dagen per week in de Crossfit-box te vinden en houdt van etentjes, festivals en tijd doorbrengen met haar vrienden.
Meer van Iris