Bertrie Wierenga In The Passion

Bertrie Wieringa geheimzinnig over terugkeer in GTST

Na haar abrupte vertrek uit Goede Tijden, Slechte Tijden vragen veel fans zich af of Bertrie Wieringa nog terugkeert in de soap. In Beau Monde gaat de actrice op deze vraag in.

Terugkeer?

“Je weet nooit zeker of je terugkomt”, aldus de actrice, die het personage Shanti vertolkte in de soap. “Ik heb het er altijd heel leuk gehad. Het voelt als thuis en het is een plek waar ik hoogstwaarschijnlijk wel weer zal komen, maar voor nu is dat nog zo onduidelijk dat ik dat niet durf uit te spreken.”

Lena

Ondertussen gaat het goed met Bertrie, die van haar zwangerschapsverlof en tijd met dochter Lena geniet. Haar partner Dorian Bindels is alweer aan het werk en staat ondertussen vier avonden per week op het podium. “Dat kan over een tijdje andersom zijn of ­ misschien komt het zelfs voor dat we beiden ’s avonds werken”, zegt hij. “We moeten straks alles zorgvuldiger plannen zodat er­ altijd iemand bij Lena is.”

Bron: Beau Monde
Foto: RTL

Meer Vriendin? Volg ons op Facebook en Instagram. Je kunt je ook aanmelden voor onze wekelijkse Vriendin nieuwsbrief.

LEES OOK

Lees meer Nieuwtjes

Uit andere media


Iris te Voert

Iris is online content coördinator bij Audax en vaste online redacteur bij Vriendin. Niet alleen schrijft ze verhalen, ook houdt ze zich bezig met statistieken en online trends. Naast haar passie voor online content, is ze vijf dagen per week in de Crossfit-box te vinden en houdt van etentjes, festivals en tijd doorbrengen met haar vrienden.

Meer van Iris