Eén opmerking van B&B Vol Liefde-Paul raakt Josseline diep

Paul en Josseline krijgen eindelijk alle tijd om elkaar beter te leren kennen in B&B Vol Liefde. Maar hun date loopt heel anders dan gehoopt. Een pijnlijk gesprek zorgt uiteindelijk voor tranen én een definitieve conclusie.


Josseline b&b vol liefde

© RTL/Videoland

‘We weten eigenlijk nog niet zoveel van elkaar’

Tijdens een etentje hopen Paul en Josseline elkaar beter te leren kennen. Josseline kijkt uit naar een goed gesprek. “We weten eigenlijk nog niet zoveel van elkaar”, zegt ze vooraf. Al snel blijkt dat de twee heel anders in een date staan. Josseline wil graag meer horen over Pauls dromen, interesses en wensen, maar hij houdt het liever luchtig. “Het kan ook zo zijn dat ik niet een type ben die zo diep op alles in wil gaan,” legt Paul uit. “Je bent gewoon een mooie vrouw.”

‘Daar heb ik niet genoeg aan’

Die opmerking valt bij Josseline verkeerd. “Daar heb ik niet genoeg aan. Ik kan wel mooi zijn, maar het moet ook leuk zijn. Mooi heb je niks aan.” Paul vertelt dat hij nieuwe vrouwen eerst op hun gemak wil stellen voordat hij zichzelf meer laat zien. “Mijn grootste zorg was om de dames die komen gerust te stellen. Dan blijf ik net zo lang in het algemene hangen tot ik het gevoel heb: nu is iemand rustig. Nu ga ik dieper.”

Emoties lopen op

Volgens Josseline werkt dat juist averechts. “Normaal loopt zo’n gesprek soepeler, maar nu merk ik dat het irritaties oproept. Ik vind het een argwanend gesprek.” Paul ziet het anders. “Ik ben argwanend, omdat ik geen hoogte van je krijg. Ik denk dat er een hele dikke muur om je heen zit, ter bescherming van jezelf. Dat is mijn gevoel.”

Die woorden raken Josseline zichtbaar. “Daar kan ik echt geëmotioneerd door raken, want ik heb namelijk ook m’n best gedaan, hè?” zegt ze in tranen. Ze vervolgt: “En dan: ‘Maar je bent wel een mooie vrouw.’ Nou, dat krijg ik wel vaker te horen, maar het is helemaal niet belangrijk dat iemand knap is, maar wel of iemand een goed hart heeft.”

Geen toekomst samen

Na hun gesprek trekken Paul en Josseline dezelfde conclusie: er zit geen toekomst in hun match. “Het is wat het is,” zegt Paul. Josseline sluit zich daarbij aan. “Meer gaan we er niet van maken.” Voor Josseline eindigt het avontuur daarmee, terwijl Paul de hoop op een nieuwe liefde nog niet opgeeft.

Bron: RTL

Meer Vriendin? Volg ons op Facebook en Instagram. Je kunt je ook aanmelden voor onze wekelijkse Vriendin nieuwsbrief.

LEES OOK

Lees meer Nieuwtjes
Nieuwtjes
012026 Vriendinclub 820x270

Uit andere media


Meer van Redactie