Emma Kok treedt op bij afscheid vriendin Jade Kops
Tijdens de besloten uitvaart vrijdag wordt er muziek gespeeld die voor Jade veel betekende. Zo zullen Emma Kok en Claudia de Breij optreden. Dat bevestigt een woordvoerder van de familie aan het ANP.
Jade stelde het programma voor haar afscheid namelijk zelf samen. Zo zal Emma Kok het nummer Jade zingen, een lied dat ze speciaal voor haar vriendin schreef. Ook Claudia de Breij is aanwezig en brengt haar nummer Mag ik dan bij jou ten gehore.
Emma Kok laat op Instagram weten te worstelen met het afscheid van haar vriendin. Ze schrijft ”Hoe kan ik van jou afscheid nemen? Ik geloof het gewoon niet dat je er niet meer bent. Ik mis je intens veel”. Op de foto is te zien dat ze naar de zonsondergang keek, ze sluit af met: ”Gisteren naar de zonsondergang gekeken in de hoop dat jij daar ergens bent…”
Laatste eer bewijzen
Voor wie Jade een laatste eer wil bewijzen, is er vrijdag 1 mei rond 12.15 uur een moment in Naaldwijk. Daar wordt een erehaag gevormd vanaf de kruising Stokdijkkade/Verdilaan richting Secretaris Verhoeffweg.
Jade overleed vorige week op 19-jarige leeftijd aan de gevolgen van een zeldzame vorm van kanker. Met haar openheid en kracht wist ze veel mensen te raken en was ze voor velen een inspiratiebron.
Bron: Instagram/ANP
Foto: ANP
Meer Vriendin? Volg ons op Facebook en Instagram. Je kunt je ook aanmelden voor onze wekelijkse Vriendin nieuwsbrief.
LEES OOK

Uit andere media