Zien: Suzan en Freek delen lieve foto’s van zoontje Sef
Afgelopen november werden Suzan en Freek de trotse ouders van hun eerste kind, Sef. Nu delen ze lieve foto’s van hun trots.
Suzan en Freek zitten midden in de bijzondere eerste periode met hun zoontje. Ze genieten zichtbaar van het kersverse ouderschap en krijgen ondertussen veel mensen over de vloer. Ook zanger Claude kwam op kraamvisite en was duidelijk onder de indruk van de kleine. Op social media deelt het duo meerdere schattige foto’s van hun pasgeboren baby.
Genieten
Na alles wat op hun pad is gekomen, genieten ze nu bewust van elk klein moment samen. Afgelopen mei maakten de twee bekend dat Freek ongeneeslijke longkanker heeft. Tegelijkertijd vertelden ze ook dat Suzan zwanger was. Door uitzaaiingen is genezing niet meer mogelijk.
Na het nieuws legden ze hun werk aanvankelijk volledig neer, maar na verloop van tijd besloten ze toch weer het podium op te gaan. Met één duidelijke reden: samen zoveel mogelijk mooie momenten maken. “We gaan nog zo lang mogelijk genieten van de tijd die ons samen gegund is, ook al weten we niet hoelang dat zal zijn.”
Dit bericht op Instagram bekijken
Bron: Instagram
Foto: ANP
LEES OOK

Uit andere media