Déze oud-deelnemer van B&B Vol Liefde duikt op in Lang Leve de Liefde
Tekst: Vera Guldemeester
28 oktober 2025
Voor sommige mensen is één realitydate-avontuur nog niet genoeg. Zo ook voor Karel, die vorig jaar in B&B Vol Liefde zijn koffers pakte richting Griekenland om Iris’ hart te veroveren.
Dat liep helaas niet zoals gehoopt, maar de goedlachse buschauffeur Karel geeft de liefde niet op en waagt opnieuw een kans, dit keer in Lang Leve de Liefde.
Naar huis gestuurd
Wie goed oplette, zag hem deze week in de nieuwste aflevering opduiken. Karel werd destijds al snel naar huis gestuurd bij Iris, en dat ging op z’n zachtst gezegd niet heel charmant. “Op een gegeven moment hoorde ik dat Jan een telefoongesprek had waarin hij zei: ‘Nummer drie vertrekt morgen, die wordt morgen naar huis gestuurd, maar dat weet hij nog niet’”, vertelde Karel destijds in B&B Vol Liefde. “Toen begon hij ineens wat zachter te praten: ‘Hij moet het natuurlijk niet horen.’”
Een droomman
In Lang Leve de Liefde doet Karel het rustiger aan, maar zijn humor is onveranderd. “Ik ben toch een droomman, denk ik. Ik ben niet zo’n womanizer, maar ik kan wel romantisch en lief zijn”, zegt hij met een knipoog. De 53-jarige Liana, die eveneens op zoek is naar haar droomprins, krijgt de eer om hem beter te leren kennen.
Vol goede moed
Of Cupido deze keer wél raak schiet, moet nog blijken, maar Karel lijkt vol goede moed. En geef hem eens ongelijk: na één mislukte realityliefde verdient iedereen een tweede kans. Wil je de date van Karel met eigen ogen zien? Lang Leve de Liefde is elke werkdag om 19.30 uur te zien op Net5.
Meer Vriendin? Volg ons op Facebook en Instagram. Je kunt je ook aanmelden voor onze wekelijkse Vriendin nieuwsbrief.
Bron:Veronica Superguide
Foto: RTL
LEES OOK
Uit andere media
Vera Guldemeester
Vera Guldemeester werkt als freelance redacteur bij Vriendin en creëert content over onderwerpen als: seks, liefde, mode, kinderen en huisdieren. Ze heeft een passie voor schrijven, reizen en eten. Als ze niet aan het werk is, dan is ze in de keuken te vinden, waar ze de lekkerste taarten en koekjes bakt.
Meer van Vera