Jasper wint 289.000 euro in Miljoenenjacht met opvallende tactiek
Gisteravond was in Miljoenenjacht te zien hoe de 28-jarige Jasper in de finale stond en voor een bijzondere aanpak koos. Hij opent de koffers in volgorde, iets wat het publiek niet ziet aankomen. Met succes, want hij gaat naar huis met een flink bedrag.
Opvallende strategie
De 28-jarige finalist begint simpel: hij kiest koffer 1, daarna 2, 3 en zo verder. Tot verrassing van presentator Linda de Mol houdt hij dit systeem ook vol. En het lijkt te werken, want vooral lage bedragen verdwijnen uit het spel.
Jasper vertrouwt op zijn gevoel. “Ik ben van nature een geluksvogel”, vertelt hij.
Spannend moment
Na een sterk begin krijgt hij een bod van 80.000 euro, later gevolgd door 150.000 euro. Toch speelt hij door. Maar dan gaat het mis: in koffer 12 blijkt 5 miljoen euro te zitten.
Dat is voor hem het teken om zijn aanpak los te laten. Vanaf dat moment kiest hij willekeurig koffers.
Grote beslissing
De spanning loopt op als hij een bod krijgt van 181.000 euro. Zijn vriendin Jole adviseert hem om te stoppen, maar Jasper gaat nog één ronde verder.
Dan volgt een nieuw bod: 289.000 euro. Dit keer twijfelt hij niet lang. Hij drukt op de knop.
Goede keuze
Het blijkt de juiste beslissing, want in zijn eigen koffer zit uiteindelijk maar 10 euro. Jasper en zijn vriendin zijn dolblij met de uitkomst. “Ongekend,” reageert hij.
Bron: Talpa
Foto: Talpa
LEES OOK

Uit andere media