Dochter B&B-Malgosia doet mee aan The Voice: ‘Ik was haar steun’

Waar Malgosia Lukaszczyk bekend werd door reality-tv (B&B Vol Liefde), kiest haar dochter Nathalie nu haar eigen route. Ze doet mee aan The Voice of Holland, met de onvoorwaardelijke steun van haar moeder aan haar zijde.


Dochter van B&B Vol Liefde-Malgosia heeft relatie met zoon van déze acteur

“Ah shit, daar gaan we weer”, schreef Nathalie eerder op Instagram, bij een video waarin ze laat zien dat ze meedoet aan The Voice of Holland. Het is niet de eerste keer dat ze op televisie verschijnt. Eerder deed Nathalie al mee aan Holland’s Got Talent, waar ze werd uitgeschakeld door Chantal Janzen.

The Voice

Nu kruisen hun paden zich opnieuw, maar dit keer bij The Voice. Tijdens de opnames kreeg Nathalie volop steun van haar moeder, Malgosia Lukaszczyk, die vorig seizoen meedeed aan B&B Vol Liefde. “Daar ben ik heel blij mee. Ik houd heel veel van mijn moeder. Ze is mijn nummer 1-fan. Waarschijnlijk gaan jullie mij in de zevende aflevering zien”, vertelt Nathalie aan De Telegraaf.

Nathalie is geen onbekende in de muziekwereld. Ze zingt al jaren en werkte eerder samen met artiesten als Frenna en Broederliefde. Haar deelname aan The Voice voelt dan ook als een volgende stap.

Trots

Malgosia, die zelf klassiek geschoold is, is zichtbaar trots. “Bij The Voice heeft mijn dochter mijn wens vervuld”, vertelt ze in hetzelfde interview. “Ik was haar steun en een leeuwin.”

Of die steun ook duidelijk in beeld komt, is nog even afwachten. “Dat is natuurlijk afhankelijk van de montage, want ik gedraag me niet altijd. Juist omdat ik mezelf wil blijven.” Zelf meedoen aan de zangwedstrijd ziet Malgosia niet zitten. De realityster, die momenteel te zien is in House of Villains, zegt daarover: “Ik vermoed dat de productie positiviteit wil en geen drama’s.”

Bron: De Telegraaf
Foto: RTL

LEES OOK

Lees meer Nieuwtjes
Nieuwtjes
012026 Vriendinclub 820x270

Uit andere media


Meer van Redactie