Christina Curry laat voor het eerst haar dochtertje zien: ‘You are so loved’

Christina Curry heeft voor het eerst een foto van haar dochtertje Cleo gedeeld. Na een hectische start rondom het babynieuws laat de kersverse moeder nu zelf haar kleine meisje aan de buitenwereld zien.


Christina Curry

© ANP

Eerste foto van Cleo

Ruim een week na de geboorte deelt Christina op Instagram een liefdevolle foto van haar dochter. Samen met haar partner, dj en producer Kevin Curifex, verwelkomde ze op 19 juli hun eerste kindje.

Bij de foto schrijft ze: “Welcome to the world, baby girl. You are so loved.”

Babynieuws eerder al gelekt

De komst van Cleo kwam eerder al naar buiten via Christina’s vader Adam Curry, die het nieuws in zijn podcast deelde. Kort daarna liet Christina via Instagram Stories weten dat zij en Kevin het nieuws liever zelf hadden gedeeld, maar dat dit helaas anders liep.

Christina Curry
Lees ook Christina Curry hoopt dat komst dochter haar familie dichter bij elkaar brengt

Felicitaties stromen binnen

Ondanks die situatie werd het stel overspoeld met lieve reacties van familie, vrienden en fans. Veel mensen wensen het gezin alle geluk toe en laten warme berichten achter.

Zo schrijft Veronica van Hoogdalem: “Ja wauw. You did it, babe. Welkom precious Cleo. Van harte gefeliciteerd mama en papa.” Aran Bade reageert: “Wat geweldig en wat een mooie foto’s. Gefeliciteerd.”

Tekst gaat verder onder de foto.

Dolgelukkig met haar kleindochter

Patricia Paay vertelt tegen De Telegraaf dat ze enorm geraakt is door de komst van haar kleindochter. “Zulke kleine handjes, kleine teentjes en zo mooi. Ik heb daar wel een traantje om gelaten”, laat ze weten.

Volgens Patricia hoort dit moment bij de mooiste herinneringen in haar leven. “Ik heb veel mooie dingen in mijn leven meegemaakt, maar ik denk dat de geboortes van mijn dochter en nu mijn kleindochter toch wel met stip bovenaan staan.”

Patricia kijkt uit naar ‘alle mooie momenten’ die het gezin samen kan meemaken. “De verjaardagen, feestdagen en gewoon veel tijd met elkaar doorbrengen als familie. Dat zijn uiteindelijk de gelegenheden die het meest waardevol zijn. En hoe bijzonder is het dat ik er nog ben om hier getuige van te kunnen zijn?”

Bron: Instagram/de Telegraaf

Meer Vriendin? Volg ons op Facebook en Instagram. Je kunt je ook aanmelden voor onze wekelijkse Vriendin nieuwsbrief.

LEES OOK

Lees meer Nieuwtjes
Nieuwtjes
012026 Vriendinclub 820x270

Uit andere media


Meer van Zoë