B&B-Ingrid deelt eerste foto met kleinkind
Tekst: Redactie Vriendin
10 november 2025
Onlangs is Ingrid, bekend van haar deelname aan B&B Vol Liefde, oma geworden van haar eerste kleinkind. Nu deelt ze een trotse foto met het meisje.
Oma Ingrid”My lovely Sol”, aldus de B&B-eigenaresse bij het schattige kiekje. Te zien is hoe Ingrid dolblij haar kleinkind vasthoudt. Het meisje werd geboren op 21 september.
Haar dochter en kersverse moeder Eef is inmiddels ook verloofd. Ingrid denkt erover om weer in Nederland te gaan wonen als het haar lukt om haar B&B op Lesbos te verkopen.
Reacties
De post is inmiddels al meer dan 3.000 keer geliket en veel volgers lieten een reactie achter. “Gefeliciteerd lieve oma en heerlijk genieten, kleinkinderen zijn het mooiste cadeau wat je kunt krijgen”, aldus één van hen. Iemand anders: “Gefeliciteerd Ingrid!”
Bron: Instagram
Foto: RTL
Meer Vriendin? Volg ons op Facebook en Instagram. Je kunt je ook aanmelden voor onze wekelijkse Vriendin nieuwsbrief.
LEES OOK
Uit andere media
Meer van Redactie