makelaar mandy

Makelaar Mandy: ‘Hij staat er weer. De knapperd met de te grote jas’

Mandy (32) werkt als makelaar in een middelgrote stad en is kersvers single. Mandy heeft een afspraakje met een client in een huis dat zij verkoopt.

Volg elke doordeweekse dag haar avonturen op Vriendin.nl.

Woensdag 13 november

In het parkje waar ik meestal met Snuggel kom, staat hij er weer. De knapperd met de te grote jas. Ditmaal draagt hij er een legergroene sjaal overheen. Het staat hem goed. Deze man kan echt elke vrouw krijgen. Of valt hij niet op vrouwen? Ik loer door mijn wimpers hoe hij de cockerspaniel aait. Hij draagt geen ring. Ik durf niet zomaar op hem af te stappen. En hij ook niet op mij, merk ik. Na elkaar een paar keer gezien te hebben, steekt hij nu voor het eerst zijn hand naar me op. Valt hij toch op vrouwen? Ik zwaai terug. Dit is alvast een begin. En eerlijk gezegd heb ik zeker na dat gedoe met Jelle en mijn fling met Simon helemaal geen haast.

Jelle

Sinds de ‘vergissingszoen’, zo noemt Jelle hem nu, hebben we weer mondjesmaat contact. Ik merk dat hij zich in allerlei bochten wringt om politiek correct te blijven in onze gesprekken en geen enkele aanleiding te geven tot flirten. Afspreken wil hij niet meer. Ik vind het prima. We zijn nu twee maanden uit elkaar en ook al mis ik het vertrouwde, ik herinner me opeens de verveling in onze relatie ook weer prima.

Foto: Getty Images

Meer Vriendin? Volg ons op Facebook en Instagram. Je kunt je ook aanmelden voor onze wekelijkse Vriendin nieuwsbrief.

LEES OOK

makelaar mandy

Mandy (32) werkt als makelaar in een middelgrote stad en is kersvers single. Na de eerste paar zware weken vol verdriet, klimt ze langzaam weer op.

Volg Mandy’s avonturen van maandag t/m vrijdag

Lees meer van Mandy

Uit andere media