Rachel Hazes

Rachel Hazes staat stil bij sterfdag André: ‘Wat heb jij gestreden voor mij’

Het is precies 21 jaar geleden dat André Hazes overleed. Rachel Hazes staat op Instagram stil bij de sterfdag van haar grote liefde.

Laatste kus

“Lieve schat, onze laatste kus in het ziekenhuis voel ik nog iedere dag”, begint Rachel bij een foto waar te zien is hoe André haar een kus op de wang geeft. “Niet te bevatten dat deze intense zoen jouw laatste aan mij was. Wat heb jij een grote leegte achtergelaten in mij.” “Ik zou zo graag nog eens jouw heerlijke schaterlach willen horen, jouw vuist nog één keer op tafel willen horen slaan”, vervolgt ze. “Ik doe al 21 jaar alles in jouw denkwijze, en ook dit was weer niet de gemakkelijkste klus die jij mij hebt opgedragen. (…) Ooit hoop ik bij jou boven te komen en dat jij dan tegen mij zegt: “GVD Ras, wat heb jij gestreden voor mij en wat ben ik ongelooflijk trots op jou.”

Knipoog

Ze besluit haar verhaal: “Lieve Dré, ik kijk iedere nacht naar de sterren voordat ik ga slapen en geef jou dan een knipoog. Neem vandaag een extra lekkere neut met al mijn dierbaren boven, en ik doe het vandaag in jouw Casa Hazes.”
Bron: Instagram Foto: ANP Meer Vriendin? Volg ons op Facebook en Instagram. Je kunt je ook aanmelden voor onze wekelijkse Vriendin nieuwsbrief.

LEES OOK

Lees meer Nieuwtjes

Uit andere media